Türkiye'nin Muhasebe Kitapları Satış Sitesi
Vergi Dünyası Dergisi (Yıllık Abonelik)

Vergi Dünyası Dergisi (Yıllık Abonelik)

Baskı Tarihi: 2019
Fiyatı: 550 TL
İndirimli Fiyatı:525 TL (Kdv Dahil)
ÜCRETSİZ KARGO
SİTEMİZDE GÜNCELLEME YAPILMAKTADIR!
(Şu an için sitemizden sipariş alınamamaktadır.)
KİTAP HAKKINDA
  • Google
  • Tw
  • Fb

Dergimizde incelenen hususlar ağırlıklı olarak vergi, iş ve sosyal sigorta, kambiyo, banka ve sermaye piyasası, gümrük, ticaret, teşvik, özelleştirme gibi konulardır. Bu ana konuları yakından ilgilendiren birçok mevzuata ilişkin makalelere de dergimizde yer verilmektedir.

Dergimizde ayrıca, abonelerden gelen sorulara verilen cevapların yer aldığı “Sorular ve Yanıtlar”, iligili mevzuattaki değişikliklerden haberdar olmanız için hazırlanan “Mevzuattaki Değişiklikler”, uygulamayı belirleyen güncel tarihli yüksek mahkeme kararları ve özelgelerin yer aldığı “Yargı Kararı ve Özelgeler” ile uygulamacıların her zaman kullandıkları önemli bilgilerin yer aldığı “Vergi ve Sigortaya İlişkin Önemli Bilgiler” bölümleri de istifadenize sunulmaktadır.

Dergimizde yer alan konular özellikle abonelerimizce sıkça sorulan sorular ve uygulamada ortaya çıkan problemler göz önüne alınarak seçilmektedir. Örneğin, İrsaliye Düzeni, Stopaj, Tek Düzen Muhasebe Sistemi, Menkul Sermaye İratlarının Vergilendirilmesi, KDV ile ilgili sorunlar, Yatırım Teşvikleri, Kambiyo, Özelleştirme, Borsa, Avrupa Topluluğu, Gümrük Kodları, Sermaye Piyasası Hukuku, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Sosyal Sigorta, Bağ-Kur ve İçtihad uygulamaları gibi mali ve iktisadi hukuk alanlarının kapsamına giren birçok konu uzman yazarlar tarafından dergimizde incelenmektedir.

 

Unutulmamalı ki; her hangi bir şey üretmek için belki çalışmak yeterli olabilir ama kalite için mutlaka “bilgi” de gerekmektedir. “Vergi Dünyası”, çalışma ve özverinin bilgiyle yoğrulması sonucu ortaya çıkan ve 30 yıldır taviz vermediği kaliteyi sonsuza dek sürdürmek için şimdi çağdaş teknolojiyi de yanına alarak yoluna devam etmektedir. Bu yolda hep beraber olmanın mutluluğunu birlikte yaşayabilmek dileğiyle…

Kategori: Dergiler
Etiketler: 500