Türkiye'nin Muhasebe Kitapları Satış Sitesi

Ödeme ve Teslimat

Ödeme Yöntemleri

 

Kapıda Nakit Ödeme:
MuhasebeKitaplari.com ‘dan Kapıda Nakit Ödeme seçeneği ile yapacağınız alışverişlerde, ürününüz kargo teslimatı sırasında ödeme kargo personeline Nakit olarak yapılır.

 

Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme:
MuhasebeKitaplari.com ‘dan Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme seçeneği ile yapacağınız alışverişlerde, ürününüz kargo teslimatı sırasında ödeme kargo personeline Kredi Kartı ile yapılır (Tek Çekim).

 

Havalesi / EFT ile ödeme :
MuhasebeKitaplari.com ‘dan Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. Havale ile yapılan ödemelerde, 2 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.

 

Kredi Kartı ile Taksitli Ödeme :
Muhasebekitaplari.com 128 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar. Muhasebekitaplari.com’dan, anlaşmalı banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

 

Teslimat
İstemiş olduğunuz siparişler stoklarımızda mevcut ise SALI VEYA CUMARTESİ günü YURTİÇİ KARGO‘ya verilir. Mevcut değil ise tedarikçi firmadan temini sağlanıp gönderilmektedir. Kargo bilgileri tarafınıza mail ve sms olarak bildirilecektir.