Türkiye'nin Muhasebe Kitapları Satış Sitesi

Hakkımızda

MUHASEBE KİTAPLARI, İNTERNET, YAYINCILIK, EĞİTİM VE TİC. A.Ş.

 

Muhasebe kitapları kurulduğu 1993 yılından bu yana faaliyette olup, Muhasebe, Vergi, SMMM, YMM, Sınavlara Hazırlık, Dış Ticaret ve Hukuk Kitapları üzerinde yazılmış olan referans kitapların satışı üzerinde uzmanlaşmıştır.

 

Ülkemizin seçkin mesleki yayın organlarının kitaplarını satıcısı olan şirketimiz; yayınevinde mevcut mesleki dergi ve kitap çeşidi ile Muhasebe Mesleği Dünyasındaki kalite ve uygun fiyat anlayışını korumaktadır. Muhasebe ve Müşavirlik Mesleğini icra eden tüm özel ve kamu Meslek Mensuplarına hitap eden Muhasebe Kitapları geçmişten gelen;

 

Güçlü Pazarlama Yapısı,
Uygun Fiyat Anlayışı,
Bilgiyi Doğru yere doğru zamanda ulaştırma yetisi ile;

 

Türkiye’nin Tüm Bölgelerine 20 yıldan beri hizmet sunmaktadır. Ülkemizin en geniş coğrafi bölgesine hitap eden firmamız bunun övünç ve kıvancını yaşamaktadır.

 

Muhasebe kitapları 21. yüzyılın ilk yarısı için hedeflerini belirlemiştir.

 

Hedeflerimiz;

- Muhasebe bilimi alanında uzman yayıncı olmak,

- En seçkin meslek kitapları listesini oluşturmak,

- Ekip yaklaşımıyla hareket etmek ve nitelikli yayınları Meslek Mensuplarına ulaştırmaktır.

 

Muhasebe kitapları’nın belirlediği bu hedefler doğrultusunda yeni ve özgün yapıtların meslek mensuplarına sunulması önem ve öncelik verilecektir. Bu kapsamda Yayınevimiz işlerinden önce, bilimsel etik kurallarını esas alınacak ve alandaki uzman kişilerin hakemlik yaptıkları Basılı Yayınları Siz Meslek Mensuplarına ulaştıracaktır.

 

Muhasebe alanındaki yeniliklerin ve çağdaş düşüncelerin yansımaları olarak ortaya çıkan bu yapıtların bölgemiz genelinde yaygınlaşması sizin ilginiz ve tercihinizle sağlanacaktır. Bugüne dek verdiğiniz desteğe ve güvene teşekkür ediyor, çalışmalarımıza ivme katan görüş ve önerilerinizin devamını diliyoruz.

 

Değerlerimiz…
* Meslek mensuplarının her biri bizim için ayrı ayrı değerlidir.
* Öncelikle Muhasebe Mesleğine daha sonra ise Meslek Mensubuna yararlı olmak için azami çaba gösteririz. * Her düzeyde ve her boyutta açık iletişime inanırız.
* Her seviyedeki ve pozisyondaki insana saygı, en önemli yol gösterici değerimizdir.
* Bilgiyi takip sürecimizde ve işlerimizde Basılı Yayının performansıyla gerçeği ararız.
* Ticari ahlak, adalet, doğruluk, özgürlük ve bütünlüğe inanırız.
* Çalışanlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize davranışlarımızda da; karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkelerimizdir.

 

Vizyonumuz…
* Ülkemizde saygı ve güvenle anılan, Mesleki bilgi yaratma ve yayma konularında öncü, seçkin, büyük yayım dağıtım evi olmak.