Türkiye'nin Muhasebe Kitapları Satış Sitesi
Deha SMMM Staja Giriş Deneme Sınavları (Deha Yayınları)

Deha SMMM Staja Giriş Deneme Sınavları (Deha Yayınları)

Baskı Tarihi: 2019
Sayfa Sayısı: 310
Fiyatı: 46,50 TL
İndirimli Fiyatı:45,50 TL (Kdv Dahil)
BASKISI TÜKENDİ
KİTAP HAKKINDA
  • Google
  • Tw
  • Fb

Deha SMMM Staja Giriş Deneme Sınavları Kitabı, “Staja Giriş Sınavında” pratik yaparak hazırlanmanız sınavda size hız kazandıracak ve doğru düşünmenizde yardımcı olacaktır. Sizi diğer adaylardan bir adım öne taşıyacak  Deha SMMM Staja Giriş Deneme Sınavları Kitabı başarınıza katkıda bulunacak bir eserdir.

ÖNSÖZ

Yeni sınav sistemine uygun hazırlanan (8 Mart 2014 tarihinde yapılan sınav soruları paralelinde), tamamen yeni sorulardan oluşan ve son değişiklikler dikkate alınarak hazırlanan bu kitap aday meslek mensuplarının, soru yönünden eksikliğini giderirken, sınav psikolojisine de alışmalarını sağlayacaktır.

Bu kitaptan en üst düzeyde fayda sağlayabilmeniz için belirli bir düzeyde bilgi birikimine sahip olmanız gerekmektedir. Bu bilgi birikimini sağlayabilmek için, Staj Konu Anlatımlı Serisi kitaplarımızdan yararlanabilirsiniz. Bu kitapta 7 adet çözümlü deneme sınavı bulunmaktadır. Deneme sınavları, sınav müfredatına uygun olarak hazırlanmış olup, her deneme sınavında 30 adet genel kültür ve 100 adet alan bilgisi sorusu bulunmaktadır.

2019 sınav müfredatına uyumlu 7×130 çözümlü deneme toplam 910 güncel soru, renkli basım, alanında ilk ve tektir.